Secret Login (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Administration
lt: Administravimas

en: Search
lt: Paieška

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.
