Secret Login (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Search
mn: Хайх

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.
