Secret Login (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Search
nn: Søk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
