Secret Login (1.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Administration
ru: Администрирование

en: Search
ru: Поиск

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: Reset Search
ru: Сбросить результаты поиска
