Secret Login (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Search
sv: Sök

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.
