Secret Login (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Administration
tr: Yönetim

en: Search
tr: Ara

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.
