Secret Login (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Administration
ar: إدارة

en: Search
ar: بحث

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.
