Secret Login (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Administration
ca: Administració

en: Search
ca: Cerca

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Reset Search
ca: Reinicia la cerca
