Secret Login (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Search
da: Søg

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.
