Secret Login (1.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Search
de: Suche

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: The configuration options have been reset to their default values.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden auf ihre Standardwerte zurückgesetzt.

en: Reset Search
de: Suche zurücksetzen

en: Search Users
de: Benutzer suchen
