Secret Login (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Administration
fa: مدیریت

en: Search
fa: جستجو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.
