Secret Login (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.
