Secret Login (1.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Search
fr: Rechercher

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: Reset Search
fr: Réinitialiser la recherche
