Secret Login (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Administration
he: ניהול

en: Search
he: חיפוש

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.
