Secret Login (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Search
hu: Keresés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Reset Search
hu: Keresés visszaállítása

en: Search Users
hu: Felhasználók keresése
