Secret Login (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Administration
is: Stjórnun

en: Search
is: Leit

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.
