Secret Login (1.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Administration
it: Amministrazione

en: Search
it: Cerca

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.
