Secret Login (1.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Search
mr: शोध

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले
