Secret Login (1.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Administration
oc: Administracion

en: Search
oc: Recercar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.
