Secret Login (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Administration
os: Разамынад

en: Search
os: Агуырд

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.
