Secret Login (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Administration
pl: Administracja

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.
