Secret Login (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Administration
ro: Administrare

en: Search
ro: Căutare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.
