Secret Login (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Administration
sk: Administrácia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.
