Secret Login (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Search
th: ค้นหา

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว
