Secret Login (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Search
uk: Пошук

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Reset Search
uk: Скинути результати пошуку

en: Search Users
uk: Пошук користувачів
