Section Banner (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Language
ast: Llingua

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Custom
ast: Personalizáu
