Section Banner (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: Custom
da: Tilpasset

en: CSS Classes
da: CSS klasser

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration
