Section Banner (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Language
de: Sprache

en: Site name
de: Name der Website

en: Site slogan
de: Slogan der Website

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Banner Image
de: Banner-Bild
