Section Banner (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
