Section Banner (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Language
fa: زبان

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Node author name
fa: نام نویسنده محتوا
