Section Banner (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Language
fi: Kieli

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Custom
fi: Oma

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Banner Image
fi: Bannerikuva
