Section Banner (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Language
gl: Idioma

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Custom
gl: Personalizado
