Section Banner (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Language
hi: भाषा

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site slogan
hi: निर्माण - स्थान का नारा

en: Custom
hi: मनपसंद
