Section Banner (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Language
hu: Nyelv

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site slogan
hu: Webhely jelmondata

en: Custom
hu: Egyéni

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése
