Section Banner (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Custom
is: Sérsniðið
