Section Banner (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Language
it: Lingua

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site slogan
it: Slogan del sito

en: Custom
it: Personalizzato
