Section Banner (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
