Section Banner (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Custom
ku: درووستکراو
