Section Banner (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Language
lt: Kalba

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Custom
lt: Savitas

en: CSS Classes
lt: CSS klasės
