Section Banner (1.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Language
ms: Bahasa

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Site slogan
ms: Slogan laman

en: Custom
ms: Tersuai
