Section Banner (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Custom
nl: Aangepast

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan
