Section Banner (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Custom
pl: Własne

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację
