Section Banner (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Language
ro: Limba

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Custom
ro: Personalizat
