Section Banner (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Language
ru: Язык

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site slogan
ru: Слоган сайта

en: Custom
ru: Собственная

en: CSS Classes
ru: Классы CSS

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки
