Section Banner (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Language
sk: Jazyk

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Custom
sk: Vlastná

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
