Section Banner (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Language
sl: Jezik

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Custom
sl: Prilagojeno
