Section Banner (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site slogan
ta: தளத்திற்கான முழக்க வாசகம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
