Section Banner (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Language
tr: Dil

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: Custom
tr: Özel
