Section Banner (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Custom
am: ብጁ
