Section Banner (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Custom
ar: مخصّص
